1

У рамках виконання заходів Програми залучення інвестицій та розвитку міжнародної співпраці в м. Кривому Розі на 2016 - 2020 роки з 05 по 06 червня проведено тренінг на тему: «Практичні рекомендації щодо корпоративного управління проектами з міжнародними донорами та програмами міжнародної технічної допомоги в Україні». У навчанні взяли участь представники провідних структурних підрозділів виконкому Криворізької міської ради та комунальних підприємств міста.

Головний організатор заходу – КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

Дводенний тренінг провів відомий експерт з фандрейзингу Руслан Краплич, який має великий досвід роботи у сфері проектного менеджменту.

фото 5

Програма тренінгу була насиченою і проводилась в інтерактивній формі за методикою Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

У ході тренінгу учасники отримали інформацію про суть проектної діяльності, міжнародних донорів і програми матеріально-технічної допомоги, вивчили методологію виконання проекту. Працюючи в командах під наглядом тренера, навчилися влучно сформульовувати і оцінювати мету та завдання проекту.

Крім того, кожен учасник тренінгу мав можливість практично створити свій проект, над яким збирається працювати та отримати рекомендації від Руслана Краплича щодо його удосконалення і подальшої можливої реалізації.

фото 8

фото 10

фото 3

Протягом заходу, що проходив у невимушеній, дружній атмосфері, учасники мали змогу отримати відповіді на всі питання стосовно участі в грантових конкурсах, відчути себе «експертами» в області фандрейзингу, а також отримали навички командної роботи та практичний досвід написання проектів.

Всі учасники тренінгу активно долучалися до дискусій і обмінювались власними думками щодо розробки проектів у різних сферах Кривого Рогу та із великим задоволенням виконували завдання, поставлені тренером.

Більше про враження учасників тренінгу у відгуках:

Галич Олена (агент з організації промислового туризму КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу): «Інформація отримана під час тренінгу для мене виявилась корисною. Тепер я маю чітке поняття як підготовувати проекти, а з досвідом і напрацюванням з’являтимуться нові ідеї, які будуть реалізовуватись. Цікаво було почути презентації проектів інших учасників».

Черткова Інна (головний спеціаліст відділу з питань зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій управління економіки виконкому міської ради): «Отримала безцінний досвід з підготовки проектів. Зрозуміла, що проект – це, насамперед, документ в якого є цілі, завдання і досягнуті результати. Завдяки тренеру я багато чого навчилась і відкрила для себе нового».

Павлушенко Оксана (заступник начальника управління економіки виконкому міської ради): «Такий захід нам довів те, що написання проектів - це перш за все, командна робота. А ще краще, коли дві команди пишуть два різні проекти,тоді вони можуть об’єктивно оцінювати один одного і надавати конструктивну критику».

Тітаренко Лілія (методист комунального закладу «Інноваційно-методичний центр»): «Перш за все, хочу висловити слова вдячності організаторам, тому що до тренінгу я не знала чітко всіх подробиць про проектний менеджмент, а зараз за «принципом айсбергу» я побачила, які глибини необхідно підіймати, щоб отримати уявлення про те, що таке проект. Нам пояснили в якому напрямку і як необхідно діяти при написані проекту. Ми побачили всі етапи його розробки на дуже доступних і зрозумілих прикладах. Я отримала для себе надзвичайно корисні знання та навички, які збираюся в подальшому використовувати. Дякую тренеру за змістовну подачу матеріалу!».

фотооофотоо2222фото для стати 111фото 4фото 2ориамоваримвлваримро