IMG 2688

В рамках виконання заходів Програми залучення інвестицій та розвитку міжнародної співпраці в м. Кривому Розі на 2016 - 2020 роки з 25 по 27 квітня на базі КП «Інституту розвитку міста Кривого Рогу» для працівників органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств міста проведено безкоштовний семінар на тему: «Шляхи запровадження міжнародних стандартів інвестиційної діяльності».

Проводив триденний тренінг-семінар експерт з підготовки та проведення серії тренінгів для органів влади, місцевого самоврядування та державних служб з питань фандрейзингу та управління проектами, директор громадської організації «Клубу Сталого Бізнесу», директор Агенції місцевого розвитку міста Бурштина Олександр Бабій, який має багатий досвід роботи із залучення інвестицій та успішного написання проектів для участі у вітчизняних та міжнародних грантових конкурсах.

Програма тренінгу включала як теоретичну, так і практичну частину.

Протягом першого дня було опрацьовано механізми і принципи роботи прямих іноземних інвестицій, дії, які необхідно зробити, щоб залучити інвестора в місто та розглянуто практичний досвід залучення міжнародного інвестора компанії «Леоні».

На другий день учасники вивчали інші види безпосереднього фінансування проектів, які можуть бути застосовані в містах для реалізації задач як підприємницького, так і громадського значення – це програми міжнародної технічної допомоги, прямі займи, програми від фінансових інституцій та найбільші грантові програми, які доступні для України.

Останній день семінару був присвячений механізмам і методам фінансової підтримки малого і середнього бізнесу, міжнародним програмам, які розвивають такі види діяльності і можливому розвитку бізнес-інкубатору в Кривому Розі.

IMG 2685

Учасники тренінгу жваво долучалися до дискусій та активно обговорювали і ділилися власним досвідом пошуку інвесторів та реалізацією проектів у різних сферах Кривого Рогу.

Вони розповіли, що отримали не тільки корисні знання, а й чудовий настрій і подякували спікеру за цікаву та змістовну подачу матеріалу!

Докладніше про враження від семінару-тренінгу в коментарях.

Інна Міщенко: «Мені дуже сподобався тренер, особливо його методика викладання і подача матеріалу. Тренінг було побудовано змістовно і логічно. Дякую тренеру і організаторам за приємну атмосферу і отримані корисні знання».

Катерина Зелена: «Добре, що тренінг супроводжувався як теорією, так і практичним досвідом. Дехто з учасників був більш емоційним, дехто – раціональнішим, а разом ми доповнювали один одного та обмінювались досвідом. Було цікаво і корисно послухати про досвід залучення інвестицій з інших міст України та подискутувати».

Олександр Бабій: «Враження у мене дуже позитивні. Насправді цікаво, що працівники з різних підрозділів комунальних підприємств і спеціалісти органів місцевого самоврядування із різних галузей брали участь у тренінгу, тому це свого роду виклик, щоб ті інструменти фінансової підтримки проектів, які були продемонстровані мали практичний характер і стали більш застосованішими для різних сфер міста. Надзвичайно приємно, що учасники були дуже активними, ділились власним досвідом. Я впевнений, що Кривий Ріг має величезний потенціал для залучення міжнародних інвестицій та інших фінансових ресурсів. В місті є висококваліфіковані кадри і цікаві проекти, які обов’язково необхідно реалізовувати».

IMG 2677

IMG 2696

IMG 2701