Яскраві декорації, натовпи людей, мови різних країн світу, драйвова музика, танці, конкурси – все це і не тільки наповнило парк ім. Артема 21 травня під час святкування Днів Європи в Україні.

Головним організатором заходу виступив виконком Криворізької міської ради, КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" та виконком Саксаганської районної в місті ради.

Спонсори святкування: компанія Метінвест, Фольксваген Центр Кривий Ріг, ПАТ "Євраз Україна".

Найбільшим цікавими та захоплюючими були локації  7 островів культур, що представляли європейські країни - Велику Британію, Францію, Німеччину, Польщу, Нідерланди, Іспанію та  Італію. Всі бажаючі мали нагоду зробити селфі на фоні Біг Бена чи навіть побувати на англійському сніданку з легендарним Шерлоком Холмсом, покуштувати традиційних польських страв,  сфотографуватися з яскравими "іспанками" в костюмах фламенко та познайомитися з іншими особливостями європейських культур.

На любителів хендмейду чекали майстер-класи з бісероплетіння та виставка готових виробів.

Не обійшлося без невід'ємних атрибутів європейської нації – спорту, ведення здорового способу життя та прояву толерантності до людей з обмеженими можливостями.

Спортсмени воркауту продемонстрували свою майстерність у вправних силових рухах на турніках та брусах,  а майстри рукопашного бою представили свої показові виступи.

Червоною ниткою всього святкування проходили  заходи за участю людей з обмеженими можливостями – соціальне кафе, де в ролі працівників були діти з синдромом Дауна, навчання мови жестів та театралізована постановка у виконанні глухих, а також майстер клас з бісероплетіння для людей з вадами зору.

Офіційна частина заходу включала привітання міського голови Юрія Вілкула, який зазначив важливість святкування Дня Європи, як "дня, коли ми ще раз переглядаємо свої цінності, плани на майбутнє та визначаємо їх відповідність високим європейським стандартам. Співробітництво Кривого Рогу з європейськими країнами (Польща, Німеччина,ін.) та організаціями (Європейський Інвестиційний Фонд, Фонд Ганса Зайделя, ін.) вказують на те, що Кривий Ріг – це Європа. Щороку ми впроваджуємо нові проекти та програми, аби мати відповідний рівень комфортності проживання в нашому місті."

Надвечір для всіх бажаючих було проведено драйвовий концерт груп "ПікUP" та "Void Voiz", які згуртували біля себе любителів класного року та живої музики.

Це лише частковий перелік всього, того що включало святкування Дня Європи у Кривому Розі в 2016 році.

Більше інформації, емоцій та вражень у фото: