«ZdravoFest SPORT»

IMG 9025Яскравою та насиченою виявилась остання субота вересня у парку відпочинку на 44-му кварталі, адже цей день, що пройшов під гаслом «Один парк – два фестивалі», запам'ятався усім його відвідувачам особливою атмосферою гарного настрою, єдності та активної життєвої позиції.


Мультиспортивний фестиваль «ZdravoFest SPORT», головним організатором якого є ГО «Велокривбас» за участі КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу», відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Не Дай СНІДу Шанс!» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).


Завдяки об'єднанню зусиль одних із найпотужніших громадських організацій міста, а саме ГО «Велокривбас» та КГЦ «ШELTER+» криворіжці мали змогу в одному місці долучитися як до спортивних, а іноді й екстремальних розваг, так і до суспільно-корисного та інтелектуального дозвілля.

 

IMG 9043

IMG 9044
Особливе захоплення викликали волонтери як однієї, так і іншої громадської організації – надзвичайно позитивні, усміхнені люди різного віку, об'єднані прагненням до змін на краще у своєму місті. Волонтери відкрито спілкувалися та із задоволенням ділилися своїм ентузіазмом з усіма охочими долучитися до активного способу життя та суспільної діяльності.

IMG 9055

IMG 9066

IMG 9123


Активні учасники «ZdravoFest SPORT» взяли участь у:

- велосипедній екскурсії;
- скелелазінні на мобільній вежі висотою 6 метрів;
- безкоштовному катанні на гірському велосипеді;
- майстер-класах із сальси та бачати;
- триманні рівноваги на слеклайні.

 

IMG 9154

IMG 9170

IMG 9188


Малеча залюбки спостерігала за дійством у парку та бавилася із волонтерами Фестивалю, які в свою чергу приділяли дітям багато уваги та розповідали цікавинки свого захоплення. Найбільшим попитом у дітлахів користувалася вежа для скелелазіння, польова кухня, повітряні кульки та лицарі в блискучих обладунках.

 

IMG 9195

IMG 9196

IMG 9213


Любителі командних розваг мали змогу:

- пограти у пляжний волейбол;
- покидати фрізбі;
- випробувати себе в греблі на байдарках.

 

IMG 9235

IMG 9244

IMG 9287


Відвідувачі парку відпочинку на 44-му кварталі, для яких фестиваль був несподіванкою, змогли скуштувати борщ, приготований волонтерами в похідних умовах, отримати на згадку еко-сумку, підняти настрій фігурками з повітряних кульок, дати інтерв'ю місцевим ЗМІ, потішити себе теплим вихідним на природі та відкрити для себе нові види активного та здорового життя.

 

IMG 9300

IMG 9326

IMG 9336

 

Особливою родзинкою «ZdravoFest SPORT» стала невелика сцена де профі та любитилі з
- паркуру;
- воркауту;
- капоейро;
- історичного фехтування;

 

IMG 9349

IMG 9416

IMG 9420


а також фіналісти шоу «Україна має талант 6» мали змогу продемонструвати свою майстерність, похизуватися спортивними здобутками та просто потішити глядачів.

 

IMG 9423

IMG 9428


Особливо приємно було спостерігати за тим, як змінювався настрій відвідувачів парку на більш позитивний. Всі бажаючі мали змогу отримати вичерпну інформацію про кожен із представлених видів активного відпочинку, обмінятися телефонами з представниками клубів, наміряти спорядження тощо.

 

IMG 9431

IMG 9437

IMG 9448


Сподіваємося, що наступного року буде представлено ще більше видів активного відпочинку, а кожен, хто відвідав цей фестиваль, приведе з собою друзів!

 

IMG 9452

IMG 9453

IMG 9456

IMG 9469