В Кривому Розі з’явився ще один майданчик для занять воркаутом!

IMG 0960 Копировать2 вересня було урочисто відкрито спортивний майданчик для занять воркаутом на території БК «БАРС», що знаходиться на мікрорайоні 5-й Зарічний у Жовтневому районі.


КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» став одним із переможців конкурсу соціальних проектів «Місто-нашими руками», що вже вчетверте проводить Група Метінвест. Грант на реалізацію проекту виділив Центральний гірничо-збагачувальний комбінат, сума гранту склала 50 000 грн.

 

IMG 0988 Копировать

IMG 1018 Копировать


Інститут розвитку міста є активним учасником корпоративних соціальних програм компанії Метінвест, отже, на рахунку Інституту це вже третій майданчик, створений в рамках участі у конкурсі соціальних проектів «Місто – нашими руками».

 

IMG 1030 Копировать

IMG 1026 Копировать


Відкриття спортивного майданчика стало яскравим святом і для учнівської молоді мікрорайону, і вихованців «БАРСу», а також мешканців Жовтневого району загалом.

 

IMG 1057 Копировать

IMG 1093 Копировать


Розпочався захід вітальною промовою Віктора Артюха, директора з побуту та соціальним питанням Центрального ГЗК, який відзначив важливість корпоративної соціальної відповідальності для Групи Метінвест, що є «запорукою ефективної роботи підприємства». Віктор Артюх вручив спеціальний приз директору Інституту розвитку міста Андрію Нагорному за успішне впровадження проекту та висловив надію, що Інститут і надалі буде виступати з перспективними ініціативами.

 

IMG 1084 Копировать

IMG 1097 Копировать


Директор Інституту Андрій Нагорний звернувся до молоді, яка «тепер знає куди йти після уроків» та висловив надію, що майданчик користуватиметься попитом і популярність воркауту у Кривому Розі значно зросте.

 

IMG 1111 Копировать

IMG 1132 Копировать


Спортивне свято продовжили показові виступи спортсменів криворізької збірної з воркауту «Art Energy Strong» та юних вихованців БК «БАРС». Фінальним акордом свята стали змагання з воркауту. Усі бажаючі змогли випробувати свої сили у двох номінаціях: базові силові вправи та фрістайл. Організатори нагородили переможців пам'ятними кубками та фірмовими футболками.

 

IMG 1178 Копировать

IMG 1043 Копировать

IMG 1047 Копировать