Урочисте відкриття майданчиків для занять воркаутом на території СЗОШ №110

IMG 969715 серпня на радість школярам 110-ї школи та мешканців Тернівського району було урочисто відкрито майданчик для занять воркаутом.

 

Довідка: StreetWorkout, що в перекладі з англійської означає "вуличне тренування" — це один із нових видів молодіжного спорту, який поєднує в собі силові та гімнастичні елементи на турніках та брусах.

Дана подія стала можлива завдяки спільним зусиллям КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу», Групи Метінвест, міськвиконкому та місцевих спортсменів з воркауту.

Вже котрий рік поспіль Група Метінвест ініціює проведення Програми Соціального Партнерства «Місто – нашими руками», в рамках якої народжуються проекти, що роблять життя у нашому місті більш комфортним та цікавим.

Не став виключенням і проект «Створення майданчиків для занять воркаутом у Тернівському районі», розроблений Інститутом розвитку міста при підтримці міськвиконкому. Два чудових сучасних майданчики з’явилися на території школи №110 та Спортивного Комплексу «Північне Сяйво» і тепер ще більше дітей, підлітків та представників старшого покоління зможуть відкрити для себе світ спорту.

Розпочалося урочисте відкриття майданчику на території школи з промов представників Північного ГЗК – генерального директора Левицького Андрія Павловича та голови профкому Шамрицької Наталі Анатоліївни, які зазначили важливість реалізації даного проекту, адже він забезпечує умови для фізичного розвитку молоді та популяризує здоровий спосіб життя.

Від імені виконкому Криворізької міської ради з вітальними словами до присутніх звернулася начальник управління економіки Підпалько Тетяна Анатоліївна, яка закликала молодь до занять спортом та висловила свої побажання щодо появи  подібних ініціатив з боку інших підприємств міста.


На глядачів чекало традиційне перерізання стрічки, захоплюючі показові  виступи криворізьких спортсменів з воркауту та  змагання з урочистим нагородженням переможців.

Атмосфера свята, усміхнені діти з жовто-блакитними кульками та сильні, вправні спортсмени створювали відчуття миру і дарували мрію на краще майбутнє – майбутнє, в якому є місце спорту, добрим справам та фізично здоровій молоді.


Сподіваємося, що й наступного року в рамках Програми Соціального Партнерства Групи Метінвест втілиться в життя ще не один проект, що сприятиме розбудові нашого міста та створенню функціональних інфраструктурних об’єктів.   

Більше інформації щодо відкриття у відео та фото матеріалах.

IMG 9568

IMG 9697

IMG 9780

IMG 9869

IMG 9935

IMG 9805

IMG 9547