Містяни, які ще не оформили «Картку криворіжця», можуть зробити це в будь-який час у звичайному режимі — за завданням мера Костянтина Павлова у Центрах оформлення збільшено кількість робочих місць для приймання та видачі документів

Картки криворіжця видаються безкоштовно 

Євген Кривенко, керівник Центру електронних платежів зазначив, що після введення з 1 травня безоплатного проїзду суттєво збільшилась кількість особистих звернень містян до Центрів оформлення Карток.

«Містяни побачили, що з 1 травня проєкт «Безоплатний проїзд» запрацював як годинник – власники Карток криворіжців їздять безоплатно, валідатори (пристрої для зчитування карток) працюють, кондуктори нагадують, як користуватися Карткою. Також усім пасажирам, які не мають Картки, кондуктори видають листівку з роз’ясненням щодо безкоштовного її оформлення. Тому навіть ті, хто були спочатку скептично налаштовані, звернулися по Картку. Зросла не лише кількість тих, хто вперше звернувся, подав документи для оформлення, але й тих, хто вже отримує Картку. У перший день після травневих свят спеціалісти прийняли понад 2 тисячі людей».

Також керівник Центру електронних платежів сказав, що від 1 травня Автоматична система обліку оплати проїзду (АСООП) фіксує близько 50 тисяч валідацій Карток у день у комунальному транспорті, навіть з урахуванням святкових днів.
Євген Кривенко відзначив, що в рамках проєкту «Безоплатний проїзд» діє постійний моніторинг звернень містян, зокрема й через соцмережі. «Ми проаналізували динаміку звернень, оперативно відреагували та оптимізували кількість робочих місць на прийом-видачу документів у різних Центрах – збільшили там, де запит від городян суттєво зріс».

Керівник Центру електронних платежів звернувся до городян: «УСІХ, ХТО ВЖЕ ПОДАВ ЗАЯВКУ НА ОФОРМЛЕННЯ КАРТКИ, ПРОСИМО ДОЧЕКАТИСЯ ДЗВІНКА НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ЩОДО ЇЇ ГОТОВНОСТІ.

УСІХ, ХТО ЩЕ НЕ МАЄ КАРТКИ КРИВОРІЖЦЯ, ЩОБ ЗБЕРЕГТИ ЧАС, ПЕРЕКОНЛИВО ПРОСИМО ОФОРМЛЯТИ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ПОРТАЛ КРИВОРІЖЦЯ (КП «ЦЕНТР ЕЛЕКТРОННИХ ПЛАТЕЖІВ») ЗА ЕЛЕКТРОННОЮ АДРЕСОЮ WWW.KPCEP.DP.UA

Ми робимо це, зокрема, для того, щоб не створювати чергу та не наражати всіх на небезпеку в умовах пандемії».
Зазначимо, що під керівництвом міської влади для забезпечення безоплатного проїзду проведено масштабну роботу. Забезпечено умови, щоб кожен криворіжець зміг отримати Картку: організували випуск карток, роботу більше 70 пунктів оформлення. Близько 300 тисяч містян уже стали власниками Картки криворіжця, зокрема 30 тисяч медиків, педагогів та соціальних працівників, 70 тисяч школярів, понад 103 тисячі пільговиків. 100 % комунального транспорту облаштовано валідаторами. У найкоротші терміни від Антимонопольного комітету України (АМКУ) отримано дозвіл на введення безоплатного проїзду для криворіжців.
Згідно з Законом № 1812-VIII від 17 січня 2017 р. «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті», в Україні запроваджено Електронний квиток — е-квиток. Криворізький Електронний квиток — це Картка криворіжця.

Євген Кривенко звернув особливу увагу осіб, які мають право на пільги, що ВІД 1 ВЕРЕСНЯ 2021-ГО ВИКЛЮЧНО КАРТКА КРИВОРІЖЦЯ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИМЕ БЕЗОПЛАТНИЙ ПРОЇЗД ДЛЯ ВСІХ МІСТЯН, ЗОКРЕМА Й ПІЛЬГОВИКІВ. До 1 вересня 2021-го діятиме перехідний період: пільговики можуть надавати кондукторові документ, що посвідчує пільгу.