Міський голова нагородив подяками активних учасників фестивалів "День Європи у Кривому Розі" та "Ніч індустріальної культури"!

19 жовтня у виконкомі Криворізької міської ради відбулося урочисте нагородження подяками учасників фестивалів "День Європи у Кривому Розі" та "Ніч індустріальної культури".

головна

У ході урочистого зібрання Криворізький міський голова Юрій Вілкул вручив за активність всім причетним до організації фестивалів подяки та пам’ятні сувеніри.

1

2

3

4

5

6

"Хочу подякувати всім причетним за ваш неоціненний внесок у проведені цих фестивалів. Ми разом з вами доводимо, що Кривий Ріг – це не тільки промисловий центр нашої держави, а й потужний осередок культури", - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

 7

На урочистому зібрані організатори фестивалю "Ніч індустріальної культури" підбили успішні підсумки своєї роботи, а також проаналізували недоліки, щоб уникнути їх наступного року.

Заступник начальника управління економіки Оксана Павлушенко відмітила, що вже розпочалась робота над підготовкою до обох вищезазначених фестивалів, які відбудуться у 2019 році.

Всім активним учасникам і співорганізаторам команда організаційного комітету фестивалів "День Європи у Кривому Розі" та "Ніч індустріальної культури" висловлює подяку за активну життєву позицію, любов до рідного міста та творчій підхід!

 8

9