Кривий Ріг представив свій туристичний потенціал на міжнародній виставці UITM’2018

Уже вдруге криворізька делегація взяла участь у 25-тому ювілейному Міжнародному туристичному салоні «Україна» - UITM’2018, який проходив з 03 –05 жовтня 2018 у Києві.

Делегацію від Кривого Рогу представляли управління економіки виконкому міської ради, КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу", промислові підприємства, туристичні організації та екскурсоводи нашого міста.

заглавная

Під час виставки представники туристичного бізнесу мали можливість ознайомитися з напрацюваннями міжнародних і вітчизняних компаній, продемонструвати туристичний потенціал свого міста, обмінятися досвідом з іноземними колегами та партнерами в області просування країн та туристичних дестинацій, спостерігати за успішними прикладами промоції туризму інших держав та міст України.

Цього року свій багатий промисловий туристичний потенціал місто змогло представити на стенді під назвою "ПЛАНЕТА - КРИВИЙ РІГ". Цікаві стенди, фотографії неповторної краси "сталевого серця України", буклети із визначними місцями і туристичними маршрутами індустріального Кривого Рогу не залишали байдужими жодного відвідувача міжнародної виставки. Крім того, всі охочі могли поспілкуватися з криворізькими краєзнавцями і дізнатися багато цікавого про наше місто.

1

2

3

4

Однією із родзинок криворізького стенду стала демонстрація відео в форматі 360 VR, де всі бажаючі мали змогу здійснити віртуальний тур до живої діючої індустрії Кривого Рогу та спуститися до однієї з найглибших шахт Європи чи здійснити подорож у "залізне серце" Кривбасу - кар'єр  "Південного ГЗК".

5

"На виставці Кривим Рогом цікавляться багато туроператорів із інших міст України. І також не меншу цікавість до нашого міста проявляли і іноземні турагенства, що є важливо для підвищення і розвитку туристичного іміджу. Промисловий туризм у Кривому Розі з кожним роком все активніше розвивається і впевнено стає економічною галуззю.", - повідомляє начальник управління економіки виконкому міської ради Тетяна Підпалько. 

Завітала до криворізького стенду і директор департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Оксана Сердюк.

"Кривий Ріг має шалені перспективи розвитку промислового туризму. Вам необхідно більше промоціювати та розповсюджувати інформацію про ваше місто серед широкого загалу як на території України, так і за її межами.", - зазначила вона.

6

Міжнародний туристичний салон «Україна» UITM – це унікальне місце для знайомства світової і вітчизняної спільноти з багатою індустріальною спадщиною Кривого Рогу.

8

9