День фізичної культури та спорту в Кривому Розі разом з GIZ!

IMG 200212 вересня на стадіоні «Спартак», що в парку ім. газети «Правда», відбулося святкування Дня фізичної культури та спорту Центрально-Міського району, що проходило під гаслом «Спорт – це здоров'я, сила духу та краса».

Розпочалося свято з урочистої ходи юних спортсменів району та міста, які пронесли довжелезний прапор країни у своїх руках, а також показових виступів творчих дитячо-юнацьких колективів. Свято майоріло всіма можливими фарбами - костюми учасників та глядачів, одяг волонтерів заходу, кулькові прикраси стадіону та зелене покриття разом з сонячною, майже літньою погодою, зробило свято незабутнім.


IMG 2009


Кожен, хто потрапив на стадіон, мав змогу стати учасником грандіозного розіграшу 100 подарунків. Для отримання лотерейного квитка потрібно було заповнити анкету на тему профілактики ВІЛ/СНІДу. Крім того, багато подарунків учасники заходу отримали від ведучого, беручи участь у «пошті здоров'я» та у вікторині, присвяченій здоровому способу життя, і зокрема, футболу.


IMG 1800

 

IMG 2044


Протягом святкування глядачам було представлено молодіжний футбольний проект «Fair Play - Чесна Гра», що з 2014 року з успіхом реалізовується в школах Дніпропетровської області. Цей проект ініційовано Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанію «Не Дай СНІДу Шанс!». Проект є надзвичайно результативним, орієнтованим на популяризацію футболу і здорового способу життя серед дітей та молоді. Він ефективно об'єднує зусилля багатьох державних, міжнародних та неурядових організацій, серед яких, зокрема, і Федерація футболу України, та активно підтримується органами місцевої влади на регіональному рівні. Наразі, він впроваджується в школах 17-ти областей України і вже охопив понад 35,000 дітей. По завершенні «Fair Play - Чесна Гра» було нагороджено кубками з цукерками та медалями всі команди, що приймали участь, а за результатами спортивних досягнень за рік, цінним подарунком було відзначено школу № 8.


IMG 2654


За словами заступника Керівника Програм з профілактики ВІЛ/СНІДу GIZ в Україні пані Тетяни Хімченко, це лише початок плідної партнерської співпраці у Кривому Розі: «Ми пишаємося результатами, яких вже було досягнуто з початку навчального року, адже рівень знань дітей та підлітків про здоровий спосіб життя та базові засади профілактики ВІЛ/СНІДу істотно підвищився. Тож за результатами оціночних анкет ми вирішили відзначити середню школу №8 і передати їй комп'ютер та проектор для презентацій. Ми високо цінуємо професіоналізм, відданість та ентузіазм наших партнерів з міста Кривий Ріг, і я впевнена, що в майбутньому ми зможемо втілювати амбітні проекти не лише у школах, а й у приватному секторі, на підприємствах, медичних закладах тощо. Адже Всеукраїнська інформаційна кампанія «Не Дай СНІДу Шанс!» є багатогранною і передбачає реалізацію профілактичних заходів, спрямованих на все загальне населення України».


IMG 2927


Пан Андрій Нагорний, директор комунального підприємства «Інститут розвитку міста Кривого Рогу», яке виступило співорганізатором заходу, зазначив: «Взаємодія із Німецьким товариством міжнародної співпраці є важливим і перспективним для міста кроком. Я радий, що розпочати цю взаємодію вдалося саме з такого цікавої та корисної справи як спільне проведення Дня спорту і фізичної культури у Центрально-Міському районі міста. Вважаю, що просвіта молоді з питань ВІЛ/СНІДу у ненав'язливій, ігровій формі - вірний вибір на шляху до подолання відповідних захворювань. Ми вдячні за можливість бути причетними до цього свята здоров'я сили і краси, та сподіваємось на подальшу не менш ефективну співпрацю»....

 

IMG 2334


Особливої уваги заслуговують волонтери заходу – студенти Криворізького національного університету, які і допомагали заповнювати анкети, і роздавали подарунки, і усіляко допомагали ведучому.

 

IMG 1770

 

Наприкінці заходу відбувся розіграш лотереї, який пройшов весело і з азартом, адже кожен учасник свята хотів отримати свій приз – рюкзак, спортивний шарф чи шапку, чашку чи м'яч - усі подарунки знайшли своїх щасливих власників.


IMG 3133

 

IMG 3092

 


Сподіваємося, що таке свято стане традиційним і залучатиме все більше молоді до активного, здорового і цікавого способу життя!

 

IMG 3219