Святкування Дня Європи у Кривому Розі

17 травня на території Арт-майдану біля КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» проведено захід, присвячений Дню Європи. На площі було облаштовано Європейське містечко, де кожен бажаючий мав змогу отримати інформацію щодо взаємодії України з Європейським Союзом,  а саме дізнатися про проекти та програми ЄС, що наразі реалізуються в нашій країні.


Також до уваги присутніх були представлені виставкові стенди витворів української народної творчості та польської національної меншини нашого міста.

Особливий інтерес відвідувачів викликав інформаційний стенд промислового туризму Кривого Рогу, підготовлений співробітниками відділу промислового туризму КП «Інститут розвитку міста». Усім бажаючим пропонувалися промоційні матеріали – флаєри, буклети, листівки, а також перегляд відеороликів, що демонструють унікальні об’єкти промислового туризму Кривого Рогу.

Організаторами заходу виступили ММГО «Європейський молодіжний парламент - Україна» та КП «Інститут розвитку міста Кривого рогу» Криворізької міської ради за підтримки управлінь економіки, освіти та культури виконкому Криворізької міської ради та Центрально-міської районної у місті ради.  

Експозиція тривала з 11.00 до 15.00 і зібрала багатьох криворіжців різного віку, починаючи від дітей і закінчуючи пенсіонерами, які цікавляться питаннями європейської інтеграції та життям рідного міста.