У Кривому Розі відзначали День Європи

IMG 2983Святкове дійство відбувалося в парку імені 50-річчя Радянської України і зібрало понад тисячі криворіжців.

Урочисте свято відкривав заступник міського голови Полтавець Андрій Анатолійович.

IMG 2846

Особливими гостями на заході були міський голова Юрій Григорович Вілкул, голова Жовтневої у місті ради Коритнік Володимир Васильович, голова Благодійного Фонду Сергій Смєлий.

IMG 3295

Програма заходу була цікавою, насиченою та передбачала безліч розваг на всі смаки та вподобання.

Для любителів спорту з 10–ї ранку стартував захоплюючий велопробіг з яскравими прапорами та музичним супроводом, в якому взяли участь велосипедистів міста.

А для бажаючих не просто проїхатися на велосипеді, а й позмагатися, була проведена велогонка «Критеріум» в двох дисциплінах – «шосе» та «MTB»; переможці отримали пам'ятні подарунки – кубки та грамоти.

Спортсмени воркауту продемонстрували видовищний майстер-клас з виконанням силовим вправ на турніках та брусах.

IMG 3067

Не забули і про найменших відвідувачів – для дітей було організовано конкурс малюнків на асфальті «Україна – це Європа». Малеча з радістю зображувала своє бачення європейського майбутнього – здебільшого у вигляді яскравих прапорів, квітів та сердець.

Інтелектуали та бажаючі поспілкуватися на тему євроінтеграції мали змогу взяти участь у панельній дискусії «Толерантність як шлях до Європи». Спікерами здебільшого виступали студенти, які ділилися своїми думками стосовно того, які перспективи відкриваються для міста і України в цілому з входженням в Європейський Союз і чим може збагатити Європу наш Кривий Ріг.

Крім того, протягом свята проводилася концертна програма з виступами музичних та танцювальних колективів міста.

IMG 3005

Поговорити мовами Євро Союзу можна було в рамках «лав живого спілкування» та «школи іноземних мов», що функціонували на святі. Нескладні, в розважальній формі ігри з застосуванням іноземної мови збагатили словниковий запас учасників та подарували гарний настрій.

З неймовірно красивими та унікальними куточками Криворіжжя кожен бажаючий міг ознайомитися на виставці екскурсійних маршрутів «Індустріальна міць Кривого Рогу», а також отримати необхідну інформацію стосовно участі в екскурсіях по місту.

Завершував свято виступ театру вогню «Чорний Лебідь», що вразив пластичністю та віртуозною грою зі стихією вогню.

IMG 3740

Загалом, захід було проведено на досить високому рівні, усміхнені обличчя та гарний настрій учасників яскраво доводив, що ми живемо в країні, де є місце позитиву та проєвропейським цінностям, спрямованим на повагу до особистості та створеня комфортного середовище проживання.

Довідково: Ініціаторами та головними організаторами заходу виступили виконком Криворізької міської ради, КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу", виконком Жовтневої районної у місті ради, Міжнарождна благодійна організація «Благодійний Фонд Сергія Смєлого».

IMG 3059

IMG 3148

IMG 3229

IMG 3286

IMG 3277

IMG 3371

IMG 3539

IMG 3818