Інститут розвитку міста Кривого Рогу - це аналітичний центр, діяльність якого спрямована на організаційну, ресурсну та проектну підтримку сталого місцевого розвитку, згідно з новітніми тенденціями та з урахуванням потреб громади. ІРМ був створений Криворізькою міською радою 1 серпня 2012 року. Організаційно-правова форма - комунальне унітарне неприбуткове підприємство.

Мета діяльності Інституту розвитку міста - аналіз, координування, реалізація та впровадження соціальних, культурних, освітніх та економічних проектів, актуальність яких обґрунтована усебічним дослідженням потреб громади міста.

shema pro irm

Інститут розвитку міста створює сприятливі умови для консолідації громадських ініціатив, експертного аналізу та потреб міста, напрацьовуючи найбільш ефективні стратегії.

Інститут розвитку міста бере участь у розробці та впровадженні плану реалізації Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровської області, Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу, розробляє інші галузеві стратегії та займається питаннями підвищення якості планування та прогнозування розвитку міста.

Інститут міста постійно налагоджує зв'язки та ефективно співпрацює з місцевими громадськими, Всеукраїнськими та Міжнародними організаціями для вирішення актуальних проблем міста, бере участь у загальнонаціональних та міжнародних грантових програмах.

ІРМ на постійній основі здійснює якісні та кількісні соціологічні дослідження з метою своєчасного виявлення актуального стану проблем громади міста; реалізує соціально-психологічні, навчальні тренінги.

Команда ІРМ складається з висококваліфікованих спеціалістів (фахівців з планування та проведення соціологічних і психологічних досліджень, проектного менеджменту, тренінгів, комунікації), об'єднаних прагненням сприяти розвитку міста на користь громади. Співробітники Інституту розвитку міста постійно підвищують власну кваліфікацію шляхом участі у тренінгах, форумах та конференціях.